Ingyenes szállítás a Packetával, 19 990 Ft feletti vásárlás esetén
Posta 1 795 Ft DPD 1 995 Ft PostaPont / Csomagautomata 1 690 Ft Postán 1 690 Ft GLS futár 1 590 Ft Packeta 990 Ft

The Push

Nyelv AngolAngol
Könyv Puha kötésű
Könyv The Push Tommy Caldwell
Libristo kód: 18673216
Kiadó Penguin Books, április 2018
THE STORY BEHIND THE HARDEST CLIMB IN HISTORY & ACCLAIMED DOCUMENTARY 'DAWN WALL' 'Heart-stopping,... Teljes leírás
? points 40 b toplistás toplistás
7 414 Ft -14 %
6 307 Ft
Beszállítói készleten Küldés 3-5 napon belül

30 nap a termék visszaküldésére


A vásárlók ilyet vásároltak


toplistás
A Brief History Of Time Stephen Hawking / Puha kötésű
common.buy 5 016 Ft
toplistás
Mein Kampf Adolf Hitler / Puha kötésű
common.buy 6 746 Ft
toplistás
Prisoners of Geography Tim Marshall / Puha kötésű
common.buy 4 577 Ft
toplistás
Brief Answers to the Big Questions Stephen Hawking / Puha kötésű
common.buy 4 004 Ft
toplistás
WHAT YOU ARE LOOKING FOR IS IN THE LIBRARY Michiko Aoyama / Puha kötésű
common.buy 4 223 Ft
toplistás
How to Invent Everything RYAN NORTH / Puha kötésű
common.buy 6 372 Ft
toplistás hamarosan
What I Talk About When I Talk About Running Haruki Murakami / Puha kötésű
common.buy 3 475 Ft
toplistás
We Are the Ants Shaun David Hutchinson / Puha kötésű
common.buy 4 752 Ft
toplistás
Training for Climbing Eric J. Horst / Puha kötésű
common.buy 11 403 Ft
toplistás
J. R. R. Tolkien Humphrey Carpenter / Puha kötésű
common.buy 5 903 Ft
toplistás
I'll Be Gone in the Dark Michelle McNamara / Puha kötésű
common.buy 4 627 Ft
toplistás
Natural Born Heroes Christopher McDougall / Puha kötésű
common.buy 4 268 Ft
Pre najmenších - Protiklady neuvedený autor / Puha kötésű
common.buy 967 Ft
Vzpomínky/ Sny/ Myšlenky C. G. Junga Aniela Jaffé / Puha kötésű
common.buy 7 883 Ft
The Door-to-Door Bookstore / Puha kötésű
common.buy 5 235 Ft
Daňové zákony 2023 Hana Marková / Puha kötésű
common.buy 2 179 Ft

THE STORY BEHIND THE HARDEST CLIMB IN HISTORY & ACCLAIMED DOCUMENTARY 'DAWN WALL'

'Heart-stopping, absorbing' Daily Mail
'The most daring free climber on the planet' The Times

In 2015, climber Tommy Caldwell took on the hardest challenge of his life, spending 19 days freeclimbing Yosemite's vertical, 3000-foot Dawn Wall - regarded as the most difficult climb in history and a route nobody had ever done before.

This odds-defying feat was the culmination of seven years planning and a lifetime of determination.

Here, he recounts how he got there, the falls and setbacks - being held hostage, losing his index finger, the break-up of his marriage - the summits conquered and the fears overcome.

Fans of Free Solo and Dawn Wall, and climbers and non-climbers alike, will be gripped by this story of drive, focus and achieving the impossible.

'The Push is not simply a book about rock climbing' Guardian

'Probably the greatest living athlete most people have never heard of' Telegraph

'Arguably the best all-round rock climber on the planet' National Geographic

'A real page-turner . . . captivating and deeply moving' Climb magazine

'Captivating and unfailingly honest' Jon Krakauer, author of Into the Wild and Into Thin Air

Információ a könyvről

Teljes megnevezés The Push
Szerző Tommy Caldwell
Nyelv Angol
Kötés Könyv - Puha kötésű
Kiadás éve 2018
Oldalszám 464
EAN 9781405924740
ISBN 9781405924740
Libristo kód 18673216
Kiadó Penguin Books
Súly 350
Méretek 198 x 130 x 36
Ajándékozza oda ezt a könyvet még ma
Nagyon egyszerű
1 Tegye a kosárba könyvet, és válassza ki a kiszállítás ajándékként opciót 2 Rögtön küldjük Önnek az utalványt 3 A könyv megérkezik a megajándékozott címére

Ezt is ajánljuk


toplistás
Surrounded by Idiots Thomas Erikson / Puha kötésű
common.buy 3 336 Ft
toplistás
Lessons in Chemistry / Puha kötésű
common.buy 3 425 Ft
toplistás
Why We Sleep Matthew Walker / Puha kötésű
common.buy 5 016 Ft
toplistás hamarosan
Tokyo Ghoul Complete Box Set Sui Ishida / Puha kötésű
common.buy 48 878 Ft
toplistás
9 Out of 10 Climbers Make the Same Mistakes Dave MacLeod / Puha kötésű
common.buy 11 602 Ft
toplistás
Climbing Bible: Practical Exercises Martin Mobraten / Puha kötésű
common.buy 9 922 Ft
toplistás
Climbing Bible Martin Mobraten / Puha kötésű
common.buy 14 798 Ft
toplistás
Alone on the Wall Alex Honnold / Puha kötésű
common.buy 5 559 Ft
toplistás
Beastmaking Ned Feehally / Puha kötésű
common.buy 12 365 Ft
toplistás
Mont Blanc Lines Natalie Berry / Kemény kötésű
common.buy 16 229 Ft
toplistás
Undisputed Truth Mike Tyson / Puha kötésű
common.buy 5 559 Ft
toplistás
We Are Our Brains Dick Swaab / Puha kötésű
common.buy 4 752 Ft
There and Back Jimmy Chin / Kemény kötésű
common.buy 16 992 Ft
His Dark Materials, 3 Vols. Philip Pullman / Puha kötésű
common.buy 10 296 Ft
Endure Alex Hutchinson / Puha kötésű
common.buy 7 773 Ft
Rock Climber's Exercise Guide Eric J. Horst / Puha kötésű
common.buy 9 379 Ft

Belépés

Bejelentkezés a saját fiókba. Még nincs Libristo fiókja? Hozza létre most!

 
kötelező
kötelező

Nincs fiókja? Szerezze meg a Libristo fiók kedvezményeit!

A Libristo fióknak köszönhetően mindent a felügyelete alatt tarthat.

Libristo fiók létrehozása