Ingyenes szállítás a Packetával, 19 990 Ft feletti vásárlás esetén
Posta 1 795 Ft DPD 1 995 Ft PostaPont / Csomagautomata 1 690 Ft Postán 1 690 Ft GLS futár 1 590 Ft Packeta 990 Ft GLS pont 1 390 Ft

We Hunt the Flame

Nyelv AngolAngol
Könyv Puha kötésű
Könyv We Hunt the Flame Hafsah Faizal
Libristo kód: 25337850
Kiadó Pan Macmillan, március 2021
The bestselling TikTok sensation! Set in a richly detailed world inspired by ancient Arabia, Hafsah... Teljes leírás
? points 25 b
4 934 Ft -19 %
3 964 Ft
Beszállítói készleten Küldés 4 napon belül

30 nap a termék visszaküldésére


A vásárlók ilyet vásároltak


toplistás
Everything I Know About Love Dolly Alderton / Puha kötésű
common.buy 4 743 Ft
toplistás
Howl's Moving Castle Diana Wynne Jones / Puha kötésű
common.buy 2 945 Ft
toplistás
The Bell Jar Sylvia Plath / Puha kötésű
common.buy 3 281 Ft
toplistás
Seven Husbands of Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid / Puha kötésű
common.buy 3 806 Ft
toplistás
Beach Read Emily Henry / Puha kötésű
common.buy 3 806 Ft
toplistás
They Both Die at the End Adam Silvera / Puha kötésű
common.buy 3 312 Ft
toplistás
Autumn Ali Smith / Puha kötésű
common.buy 4 122 Ft
toplistás
Kingdom of the Wicked Kerri Maniscalco / Puha kötésű
common.buy 3 882 Ft
toplistás
To Kill a Kingdom Alexandra Christo / Puha kötésű
common.buy 3 806 Ft
toplistás
Dance of Thieves Mary E. Pearson / Puha kötésű
common.buy 4 585 Ft
toplistás
Guest List Lucy Foley / Puha kötésű
common.buy 4 122 Ft
toplistás
We Hunt the Flame Hafsah Faizal / Puha kötésű
common.buy 4 392 Ft
toplistás
Blindness Jose Saramago / Puha kötésű
common.buy 4 677 Ft
toplistás
The Invisible Life of Addie LaRue V. E. Schwab / Puha kötésű
common.buy 4 279 Ft
toplistás
Everything I Never Told You Celeste Ng / Puha kötésű
common.buy 4 122 Ft
toplistás
We Free the Stars Hafsah Faizal / Puha kötésű
common.buy 3 964 Ft

The bestselling TikTok sensation!

Set in a richly detailed world inspired by ancient Arabia, Hafsah Faizal's We Hunt the Flame is a breathtaking debut about discovery, conquering fear and taking identity into your own hands.

Perfect for fans of Leigh Bardugo's Shadow and Bone series.

People lived because she killed.

People died because he lived.

Zafira is the Hunter.

Forced to disguise herself as a man, she risks everything to provide for her people.Nasir is the Prince of Death. A feared assassin who is forever bound to the command of his father, the sultan. Both are legends in their kingdom - but neither wants to be.And when Zafira embarks on a dangerous quest to return magic to their suffering land, Nasir is sent on a similar mission.

But as their journey unfolds, an anvient evil begins to stir . ..

Don't miss the epic sequel and conclusion to the Sands of Arawiya duology, We Free The Stars. 

Információ a könyvről

Teljes megnevezés We Hunt the Flame
Szerző Hafsah Faizal
Nyelv Angol
Kötés Könyv - Puha kötésű
Kiadás éve 2021
Oldalszám 512
EAN 9781529045178
ISBN 1529045177
Libristo kód 25337850
Kiadó Pan Macmillan
Súly 358
Méretek 130 x 197 x 33

Kategória

Ajándékozza oda ezt a könyvet még ma
Nagyon egyszerű
1 Tegye a kosárba könyvet, és válassza ki a kiszállítás ajándékként opciót 2 Rögtön küldjük Önnek az utalványt 3 A könyv megérkezik a megajándékozott címére

Ezt is ajánljuk


toplistás
A Little Life Hanya Yanagihara / Puha kötésű
common.buy 4 122 Ft
toplistás
A Court of Wings and Ruin Sarah J. Maas / Puha kötésű
common.buy 3 806 Ft
toplistás
It ends with us Colleen Hoover / Puha kötésű
common.buy 3 806 Ft
toplistás
Caraval Paperback Boxed Set Stephanie Garber / Puha kötésű
common.buy 13 527 Ft
toplistás
If We Were Villains M. L. Rio / Puha kötésű
common.buy 4 122 Ft
toplistás
Secret History Donna Tartt / Puha kötésű
common.buy 3 408 Ft
toplistás
Little Life Hanya Yanagihara / Puha kötésű
common.buy 4 122 Ft
toplistás
Wicked King Holly Black / Puha kötésű
common.buy 3 169 Ft
toplistás
Shatter Me Series 6-Book Box Set Tahereh Mafi / Puha kötésű
common.buy 23 079 Ft
toplistás
Queen of Nothing Holly Black / Puha kötésű
common.buy 3 057 Ft
toplistás
Song of Achilles Madeline Miller / Puha kötésű
common.buy 4 122 Ft
toplistás
How to Reassess Your Chess Jeremy Silman / Puha kötésű
common.buy 9 950 Ft
toplistás
The Alchemist Paulo Coelho / Puha kötésű
common.buy 3 199 Ft
toplistás
Six of Crows Leigh Bardugo / Puha kötésű
common.buy 3 806 Ft
toplistás
Rule of Wolves Leigh Bardugo / Puha kötésű
common.buy 5 365 Ft
toplistás
Shatter Me Tahereh Mafi / Puha kötésű
common.buy 2 833 Ft

Belépés

Bejelentkezés a saját fiókba. Még nincs Libristo fiókja? Hozza létre most!

 
kötelező
kötelező

Nincs fiókja? Szerezze meg a Libristo fiók kedvezményeit!

A Libristo fióknak köszönhetően mindent a felügyelete alatt tarthat.

Libristo fiók létrehozása