Ingyenes szállítás a Packetával, 19 990 Ft feletti vásárlás esetén
Posta 1 795 Ft DPD 1 995 Ft PostaPont / Csomagautomata 1 690 Ft Postán 1 690 Ft GLS futár 1 590 Ft Packeta 990 Ft GLS pont 1 390 Ft

Trust

Nyelv AngolAngol
Könyv Puha kötésű
Könyv Trust
Libristo kód: 37020932
Kiadó Pan Macmillan, május 2022
From Hernán Diaz, Pulitzer finalist and author of In the Distance, Trust is a novel of extraordinary... Teljes leírás
? points 40 b
7 819 Ft -19 %
6 280 Ft
Beszállítói készleten Küldés 4 napon belül

30 nap a termék visszaküldésére


A vásárlók ilyet vásároltak


Lonely Planet New York City Lonely Planet / Puha kötésű
common.buy 11 088 Ft
Evicted Matthew Desmond / Puha kötésű
common.buy 4 569 Ft
Lonely Planet Experience New York City Harmony Difo / Puha kötésű
common.buy 7 834 Ft
hamarosan
Burning Questions / Kemény kötésű
common.buy 8 138 Ft

From Hernán Diaz, Pulitzer finalist and author of In the Distance, Trust is a novel of extraordinary ambition and scope, told in four parts that slowly reveal the real woman behind the stories written about her by others. For fans of Kate Atkinson and Donna Tartt, Trust is an American classic in the making.

Információ a könyvről

Teljes megnevezés Trust
Nyelv Angol
Kötés Könyv - Puha kötésű
Kiadás éve 2022
Oldalszám 402
EAN 9781529074505
ISBN 1529074509
Libristo kód 37020932
Kiadó Pan Macmillan
Súly 514
Méretek 234 x 152 x 33
Ajándékozza oda ezt a könyvet még ma
Nagyon egyszerű
1 Tegye a kosárba könyvet, és válassza ki a kiszállítás ajándékként opciót 2 Rögtön küldjük Önnek az utalványt 3 A könyv megérkezik a megajándékozott címére

Ezt is ajánljuk


toplistás
Seven Husbands of Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid / Puha kötésű
common.buy 3 792 Ft
toplistás
Fourth Wing Rebecca Yarros / Kemény kötésű
common.buy 8 296 Ft
toplistás
Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid / Puha kötésű
common.buy 3 488 Ft
toplistás
Red, White & Royal Blue Casey McQuiston / Puha kötésű
common.buy 4 011 Ft
toplistás
Fine Print Lauren Asher / Puha kötésű
common.buy 4 107 Ft
toplistás
Problém tří těles Liou Cch´-sin / Kemény kötésű
common.buy 5 661 Ft
toplistás
Boyfriend Material Alexis Hall / Puha kötésű
common.buy 5 041 Ft
toplistás
Demon Copperhead / Puha kötésű
common.buy 4 107 Ft
toplistás
The Stolen Heir / Kemény kötésű
common.buy 7 834 Ft
toplistás
Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století 3 Eva Hauserová / Kemény kötésű
common.buy 5 204 Ft
toplistás
Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století 2 Eva Hauserová / Kemény kötésű
common.buy 4 234 Ft
toplistás hamarosan
Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století Eva Hauserová / Kemény kötésű
common.buy 4 234 Ft
Souostroví Gulag Alexandr Solženicyn / Kemény kötésű
common.buy 27 151 Ft
Orion and the Dark Emma Yarlett / Kemény kötésű
common.buy 6 346 Ft
Marriage Portrait Maggie O'Farrell / Puha kötésű
common.buy 4 107 Ft

Belépés

Bejelentkezés a saját fiókba. Még nincs Libristo fiókja? Hozza létre most!

 
kötelező
kötelező

Nincs fiókja? Szerezze meg a Libristo fiók kedvezményeit!

A Libristo fióknak köszönhetően mindent a felügyelete alatt tarthat.

Libristo fiók létrehozása