Ingyenes szállítás a Packetával, 19 990 Ft feletti vásárlás esetén
Posta 1 795 Ft DPD 1 995 Ft PostaPont / Csomagautomata 1 690 Ft Postán 1 690 Ft GLS futár 1 590 Ft Packeta 990 Ft GLS pont 1 390 Ft

Founders

Nyelv AngolAngol
Könyv Puha kötésű
Könyv Founders
Libristo kód: 41471820
Kiadó Atlantic Books, január 2023
A fascinating page-turner... An indispensable guide to modern innovation and entrepreneurship.'Walt... Teljes leírás
? points 30 b
5 940 Ft -19 %
4 771 Ft
Beszállítói készleten Küldés 4 napon belül

30 nap a termék visszaküldésére


A vásárlók ilyet vásároltak


toplistás
Ultimate Sales Machine HOLMES CHET / Puha kötésű
common.buy 6 242 Ft
toplistás
Marketing 5.0 - Technology for Humanity Philip Kotler / Kemény kötésű
common.buy 9 189 Ft
Almanach Navala Ravikanta Eric Jorgenson / Puha kötésű
common.buy 5 412 Ft
Bond King / Kemény kötésű
common.buy 9 573 Ft
Google Story David A. Vise / Puha kötésű
common.buy 14 268 Ft

A fascinating page-turner... An indispensable guide to modern innovation and entrepreneurship.'Walter Isaacson, no. 1 bestselling author of Steve JobsPerfect for readers of Elon Musk by Ashlee Vance and Zero to One by Peter TheilOut of PayPal's ranks have come household names like Elon Musk, Peter Thiel, Max Levchin and Reid Hoffman. Since leaving Paypal, they have formed, funded, and advised the leading companies of our era, including Tesla, Facebook, YouTube, SpaceX, Yelp, Palantir, and LinkedIn, among many others. Yet for all their influence, the incredible story of where they started has gone largely untold.In The Founders, award-winning author Jimmy Soni narrates how a once-in-a-generation collaboration turned a scrappy start-up into one of the most successful businesses of all time. Facing bruising competition, internal strife, the emergence of widespread online fraud, and the devastating dot-com bust of the 2000s, their success was anything but certain. But they would go on to change our world forever.Informed by hundreds of interviews and unprecedented access to thousands of pages of internal material, The Founders explores how the seeds of so much of what drives the internet today were planted two decades ago.

Információ a könyvről

Teljes megnevezés Founders
Nyelv Angol
Kötés Könyv - Puha kötésű
Kiadás éve 2023
Oldalszám 304
EAN 9781786498311
ISBN 1786498316
Libristo kód 41471820
Súly 428
Méretek 129 x 198 x 40
Ajándékozza oda ezt a könyvet még ma
Nagyon egyszerű
1 Tegye a kosárba könyvet, és válassza ki a kiszállítás ajándékként opciót 2 Rögtön küldjük Önnek az utalványt 3 A könyv megérkezik a megajándékozott címére

Ezt is ajánljuk


toplistás
Surrounded by Idiots Thomas Erikson / Puha kötésű
common.buy 3 429 Ft
toplistás
Jujutsu Kaisen 0 Gege Akutami / Puha kötésű
common.buy 4 259 Ft
toplistás
Hope and Help for Your Nerves: End Anxiety Now Claire Weekes / Puha kötésű
common.buy 6 550 Ft
toplistás
Fire Punch, Vol. 1 Tatsuki Fujimoto / Puha kötésű
common.buy 5 171 Ft
toplistás
Chainsaw Man, Vol. 1 Tatsuki Fujimoto / Puha kötésű
common.buy 3 813 Ft
toplistás
JoJo 6251 / Kemény kötésű
common.buy 8 435 Ft
toplistás
Moonwalk Michael Jackson / Puha kötésű
common.buy 4 612 Ft
toplistás
Breaking Through Katalin Kariko / Kemény kötésű
common.buy 10 183 Ft
toplistás
Power Law / Puha kötésű
common.buy 5 699 Ft
toplistás
The Sad Ghost Club Volume 3 / Puha kötésű
common.buy 4 771 Ft
How To Do Nothing / Puha kötésű
common.buy 6 339 Ft
Power Law / Puha kötésű
common.buy 6 965 Ft
Founder's Dilemmas Noam Wasserman / Puha kötésű
common.buy 6 821 Ft

Belépés

Bejelentkezés a saját fiókba. Még nincs Libristo fiókja? Hozza létre most!

 
kötelező
kötelező

Nincs fiókja? Szerezze meg a Libristo fiók kedvezményeit!

A Libristo fióknak köszönhetően mindent a felügyelete alatt tarthat.

Libristo fiók létrehozása