Other People's Clothes | Libristo - Magyarország
LIBRISTO 0
Ingyenes szállítás a Packetával, 19 990 Ft feletti vásárlás esetén
Packeta 1 095 Ft Posta 1 795 Ft DPD 2 099 Ft

Vissza a listához

Other People's Clothes

Nyelv Angol
Könyv Puha kötésű
Könyv Other People's Clothes
Libristo kód: 37060051
Kiadó Hodder & Stoughton, március 2022

Sceptre's lead debut fiction title, OTHER PEOPLE'S CLOTHES is a Berlin-based literary thriller for fans of The Girls and My Year of Rest and Relaxation.

4 962 Ft -19 %
3 982 Ft
Beszállítói készleten alacsony példányszámban Küldés 2-5 napon belül

30 nap a termék visszaküldésére

Információ a könyvről

Teljes megnevezés: Other People's Clothes
Nyelv: Angol Kötés: Puha kötésű
Kiadás éve: 2022 Oldalszám: 320
EAN: 9781529357677 ISBN: 1529357675
Libristo kód: 37060051 Kiadó: Hodder & Stoughton
Súly: 224 Méretek: 198 x 131 x 38
Ajándékozzon meg valakit ezzel a könyvvel és szerezzen örömet szeretteinek

Ez egyszerű, gyors és igazi örömet ököz. Használja az alábbi lehetőséget: Megvásárlás, mint ajándék, vagy a kosárban válasszon ajándékcsomagolást és a könyvet szép ajándékcsomagolásban. kézbesítjük.

Könyv A Little Life Hanya Yanagihara

A Little Life

Hanya Yanagihara

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-6 napon belül

4 619 Ft

Könyv The Unabridged Journals of Sylvia Plath Sylvia Plath

The Unabridged Journals of Sylvia..

Sylvia Plath

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-5 napon belül

8 716 Ft

Könyv A Room of One's Own Virginia Woolf

A Room of One's Own

Virginia Woolf

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten alacsony példányszámban
Küldés 2-5 napon belül

2 677 Ft

Könyv The Year of Magical Thinking Joan Didion

The Year of Magical Thinking

Joan Didion

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-5 napon belül

5 190 Ft

Könyv Homesick for Another World Ottessa Moshfegh

Homesick for Another World

Ottessa Moshfegh

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-5 napon belül

6 953 Ft

Könyv Boy Parts Eliza Clark

Boy Parts

Eliza Clark

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-5 napon belül

5 190 Ft

Könyv My Year of Rest and Relaxation Ottessa Moshfegh

My Year of Rest and Relaxation

Ottessa Moshfegh

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-6 napon belül

4 994 Ft

Könyv Eileen Ottessa Moshfegh

Eileen

Ottessa Moshfegh

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-5 napon belül

6 953 Ft

Könyv In Watermelon Sugar Richard Brautigan

In Watermelon Sugar

Richard Brautigan

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-5 napon belül

4 684 Ft

Könyv The Course of Love Alain de Botton

The Course of Love

Alain de Botton

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 13-18 napon belül

8 161 Ft

Könyv Colossus Sylvia Plath

Colossus

Sylvia Plath

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-5 napon belül

5 696 Ft

Könyv The Colossus Sylvia Plath

The Colossus

Sylvia Plath

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-5 napon belül

6 594 Ft

Könyv Nightshift LADNER  KIARE

Nightshift

LADNER KIARE

Puha kötésű / Angol

Raktáron alacsony példányszámban
Küldés 24 órán belül

3 297 Ft

Könyv Union of Synchronised Swimmers

Union of Synchronised Swimmers

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-6 napon belül

4 227 Ft

Könyv Collected Poetry of Edna St. Vincent Millay Edna St Vincent Millay

Collected Poetry of Edna St. Vince..

Edna St Vincent Millay

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 21-25 napon belül

7 214 Ft

Könyv Everything I Know About Love Dolly Alderton

Everything I Know About Love

Dolly Alderton

Puha kötésű / Angol

Raktáron alacsony példányszámban
Küldés 24 órán belül

4 603 Ft

Könyv My Year of Rest and Relaxation Ottessa Moshfegh

My Year of Rest and Relaxation

Ottessa Moshfegh

Puha kötésű / Angol

Raktáron
Küldés 24 órán belül

3 835 Ft

Könyv Norwegian Wood Haruki Murakami

Norwegian Wood

Haruki Murakami

Puha kötésű / Angol

Várható készletfeltöltés
Küldés 02. 02. 2023

3 705 Ft

Könyv Tender Is the Flesh Agustina Bazterrica

Tender Is the Flesh

Agustina Bazterrica

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-5 napon belül

6 953 Ft

Könyv Klara and the Sun Kazuo Ishiguro

Klara and the Sun

Kazuo Ishiguro

Puha kötésű / Angol

Várható készletfeltöltés
Küldés 02. 02. 2023

3 705 Ft

Könyv My Policeman Bethan Roberts

My Policeman

Bethan Roberts

Puha kötésű / Angol

Várható készletfeltöltés
Küldés 02. 02. 2023

3 330 Ft

Könyv Cleopatra and Frankenstein Coco Mellors

Cleopatra and Frankenstein

Coco Mellors

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-6 napon belül

6 512 Ft

Könyv Wind-Up Bird Chronicle Haruki Murakami

Wind-Up Bird Chronicle

Haruki Murakami

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-6 napon belül

5 386 Ft

Könyv Acts of Desperation Megan Nolan

Acts of Desperation

Megan Nolan

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-5 napon belül

5 190 Ft

Könyv Circe Madeline Miller

Circe

Madeline Miller

Puha kötésű / Angol

50 % esély
Keressük az egész világon

4 994 Ft

Könyv Who's Afraid of Virginia Woolf? Edward Albee

Who's Afraid of Virginia Woolf?

Edward Albee

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-6 napon belül

3 493 Ft

Könyv Nature and Selected Essays Ralph Waldo Emerson

Nature and Selected Essays

Ralph Waldo Emerson

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 20-25 napon belül

7 818 Ft

Könyv Selected Poetry of Edna St. Vincent Millay Edna St.Vincent Millay

Selected Poetry of Edna St. Vincen..

Edna St.Vincent Millay

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 16-22 napon belül

7 067 Ft

Könyv Mrs. Dalloway

Mrs. Dalloway

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 3-5 napon belül

4 472 Ft

Könyv Makioka Sisters Junichiro Tanisaki

Makioka Sisters

Junichiro Tanisaki

Puha kötésű / Angol

Beszállítói készleten
Küldés 20-25 napon belül

8 193 Ft

Belépés

Bejelentkezés a saját fiókba. Még nincs Libristo fiókja? Hozza létre most!

 
kötelező
kötelező

Nincs fiókja? Szerezze meg a Libristo fiók kedvezményeit!

A Libristo fióknak köszönhetően mindent a felügyelete alatt tarthat.

Libristo fiók létrehozása