Ingyenes szállítás a Packetával, 19 990 Ft feletti vásárlás esetén
Posta 1 795 Ft DPD 1 995 Ft PostaPont / Csomagautomata 1 690 Ft Postán 1 690 Ft GLS futár 1 590 Ft Packeta 990 Ft

Avatar, the Last Airbender: The Kyoshi Novels (Box Set)

Nyelv AngolAngol
Könyv Puha kötésű
Könyv Avatar, the Last Airbender: The Kyoshi Novels (Box Set) F. C. Yee
Libristo kód: 36624491
Kiadó Abrams, november 2021
Fans of Avatar: the Last Airbender and F. C. Yee’s New York Times bestselling Kyoshi novels can now... Teljes leírás
toplistás toplistás kiárusítás kiárusítás
15 851 Ft -33 %
10 612 Ft
Raktáron Küldés 24 órán belül

30 nap a termék visszaküldésére


A vásárlók ilyet vásároltak


toplistás
Avatar: The Last Airbender - The Promise Omnibus Bryan Konietzko / Puha kötésű
common.buy 8 851 Ft
toplistás
Avatar: The Last Airbender - The Search Omnibus Gene Luen Yang / Puha kötésű
common.buy 10 786 Ft
toplistás kiárusítás
Avatar: The Last Airbender: The Promise Library Edition Bryan Konietzko / Kemény kötésű
common.buy 10 721 Ft
toplistás kiárusítás
Avatar: The Last Airbender Cookbook Jenny Dorsey / Kemény kötésű
common.buy 6 501 Ft
toplistás
Avatar: The Last Airbender - Smoke and Shadow Omnibus Gene Luen Yang / Puha kötésű
common.buy 9 195 Ft
toplistás
Avatar, the Last Airbender: The Rise of Kyoshi F. C. Yee / Kemény kötésű
common.buy 6 376 Ft
toplistás
Avatar: The Last Airbender - The Promise Part 1 Gene Luen Yang / Puha kötésű
common.buy 4 864 Ft
toplistás
Avatar: The Last Airbender - Suki, Alone Peter Wartman / Puha kötésű
common.buy 4 864 Ft
toplistás
The Legend Of Korra: Turf Wars Michael Dante DiMartino / Kemény kötésű
common.buy 13 840 Ft
toplistás
The Legend Of Korra: Turf Wars Omnibus Bryan Konietzko / Puha kötésű
common.buy 9 055 Ft

Fans of Avatar: the Last Airbender and F. C. Yee’s New York Times bestselling Kyoshi novels can now collect both hardcover editions in this acclaimed duology

The Rise of Kyoshi delves into the origin story of Kyoshi, the Earth Kingdom–born Avatar. The longest-living Avatar in this beloved world’s history, Kyoshi established the brave and respected Kyoshi Warriors, but also founded the secretive Dai Li, which led to the corruption, decline, and fall of her own nation. In The Shadow of Kyoshi, Kyoshi’s place as the true Avatar has finally been cemented—but at a heavy cost. Kyoshi voyages across the Four Nations, struggling to keep the peace; but while her reputation grows, a mysterious threat emerges from the Spirit World.

This thrilling duology follows Kyoshi’s journey from a girl of humble origins to the merciless pursuer of justice still feared and admired centuries after becoming the Avatar.

Információ a könyvről

Teljes megnevezés Avatar, the Last Airbender: The Kyoshi Novels (Box Set)
Szerző F. C. Yee
Nyelv Angol
Kötés Könyv - Puha kötésű
Kiadás éve 2021
Oldalszám 800
EAN 9781419758430
ISBN 1419758438
Libristo kód 36624491
Kiadó Abrams
Súly 1214
Méretek 227 x 153 x 71
Ajándékozza oda ezt a könyvet még ma
Nagyon egyszerű
1 Tegye a kosárba könyvet, és válassza ki a kiszállítás ajándékként opciót 2 Rögtön küldjük Önnek az utalványt 3 A könyv megérkezik a megajándékozott címére

Ezt is ajánljuk


toplistás
Heaven Official's Blessing: Tian Guan Ci Fu (Novel) Vol. 3 Mo Xiang Tong Xiu / Puha kötésű
common.buy 6 795 Ft
toplistás
Crooked Kingdom Collector's Edition Leigh Bardugo / Kemény kötésű
common.buy 7 998 Ft
toplistás
Avatar: The Last Airbender - North and South Omnibus Gene Luen Yang / Puha kötésű
common.buy 8 851 Ft
toplistás
Avatar: The Last Airbender - North And South Library Edition Gene Luen Yang / Kemény kötésű
common.buy 13 840 Ft
toplistás
Song of Achilles Madeline Miller / Puha kötésű
common.buy 4 036 Ft
toplistás
Six of Crows: Collector's Edition Leigh Bardugo / Kemény kötésű
common.buy 8 666 Ft
toplistás
Avatar: The Last Airbender - Smoke And Shadow Gene Luen Yang / Kemény kötésű
common.buy 13 840 Ft
toplistás
Crier's War Nina Varela / Puha kötésű
common.buy 3 587 Ft
toplistás
Saga Book One Vaughan Brian K. / Kemény kötésű
common.buy 17 582 Ft
Adventure Zone: The Eleventh Hour Griffin McElroy / Puha kötésű
common.buy 7 464 Ft

Belépés

Bejelentkezés a saját fiókba. Még nincs Libristo fiókja? Hozza létre most!

 
kötelező
kötelező

Nincs fiókja? Szerezze meg a Libristo fiók kedvezményeit!

A Libristo fióknak köszönhetően mindent a felügyelete alatt tarthat.

Libristo fiók létrehozása