Ingyenes szállítás a Packetával, 19 990 Ft feletti vásárlás esetén
Posta 1 795 Ft DPD 1 995 Ft PostaPont / Csomagautomata 1 690 Ft Postán 1 690 Ft GLS futár 1 590 Ft Packeta 990 Ft GLS pont 1 390 Ft

American Dirt (Oprah's Book Club)

Nyelv AngolAngol
Könyv Puha kötésű
Könyv American Dirt (Oprah's Book Club) JEANINE CUMMINS
Libristo kód: 24628439
Kiadó Flatiron Books, január 2020
For readers of There There but with the emotional punch of The Nightingale, American Dirt is a rare...
? points 34 b
6 757 Ft -19 %
5 423 Ft
Beszállítói készleten Küldés 4 napon belül

30 nap a termék visszaküldésére


A vásárlók ilyet vásároltak


toplistás
The 5 AM Club Robin Sharma / Puha kötésű
common.buy 7 158 Ft
Evicted Matthew Desmond / Puha kötésű
common.buy 4 635 Ft
Matter of Interpretation Antonin Scalia / Puha kötésű
common.buy 6 545 Ft
Year Of The Flood Margaret Atwood / Puha kötésű
common.buy 4 794 Ft
Disappearing Earth JULIA PHILLIPS / Puha kötésű
common.buy 3 847 Ft

For readers of There There but with the emotional punch of The Nightingale, American Dirt is a rare exploration into the inner hearts of people willing to sacrifice everything for a glimmer of hope.

Információ a könyvről

Teljes megnevezés American Dirt (Oprah's Book Club)
Szerző JEANINE CUMMINS
Nyelv Angol
Kötés Könyv - Puha kötésű
Kiadás éve 2020
Oldalszám 400
EAN 9781250754080
ISBN 1250754089
Libristo kód 24628439
Súly 470
Méretek 234 x 156 x 31
Ajándékozza oda ezt a könyvet még ma
Nagyon egyszerű
1 Tegye a kosárba könyvet, és válassza ki a kiszállítás ajándékként opciót 2 Rögtön küldjük Önnek az utalványt 3 A könyv megérkezik a megajándékozott címére

Ezt is ajánljuk


toplistás
On Earth We're Briefly Gorgeous Ocean Vuong / Puha kötésű
common.buy 3 847 Ft
toplistás
Brave New World Aldous Huxley / Puha kötésű
common.buy 2 750 Ft
toplistás
One Piece, Vol. 2 Eiichiro Oda / Puha kötésű
common.buy 4 279 Ft
toplistás
CAE Cambridge Writing Marc Roche / Puha kötésű
common.buy 9 156 Ft
toplistás
Devil Wears Black / Puha kötésű
common.buy 4 089 Ft
toplistás
The Redeemer Jo Nesbo / Puha kötésű
common.buy 3 847 Ft
toplistás
Pine Francine Toon / Puha kötésű
common.buy 4 727 Ft
Oxford Dictionary of Modern Slang John Ayto / Puha kötésű
common.buy 5 665 Ft
Midnight Sun Jo Nesbo / Puha kötésű
common.buy 4 727 Ft
Go Like Hell A. J. Baime / Puha kötésű
common.buy 6 226 Ft
Animal Farm George Orwell / Puha kötésű
common.buy 3 831 Ft
hamarosan
The Redbreast Jo Nesbo / Puha kötésű
common.buy 2 910 Ft
American Dirt Jeanine Cummins / Puha kötésű
common.buy 8 976 Ft
GLASS HOUSES Louise Penny / Puha kötésű
common.buy 3 522 Ft
American Dirt / Puha kötésű
common.buy 4 326 Ft

Belépés

Bejelentkezés a saját fiókba. Még nincs Libristo fiókja? Hozza létre most!

 
kötelező
kötelező

Nincs fiókja? Szerezze meg a Libristo fiók kedvezményeit!

A Libristo fióknak köszönhetően mindent a felügyelete alatt tarthat.

Libristo fiók létrehozása