Ingyenes szállítás a Packetával, 19 990 Ft feletti vásárlás esetén
Posta 1 795 Ft DPD 1 995 Ft PostaPont / Csomagautomata 1 690 Ft Postán 1 690 Ft GLS futár 1 590 Ft Packeta 990 Ft

Accidentally Wes Anderson

Nyelv AngolAngol
Könyv Kemény kötésű
Könyv Accidentally Wes Anderson Wally Koval
Libristo kód: 28215762
Kiadó Orion Publishing Co, október 2020
Wes Anderson's beloved films announce themselves through a singular aesthetic - one that seems too v... Teljes leírás
? points 76 b toplistás toplistás
14 737 Ft -19 %
11 844 Ft
Beszállítói készleten Küldés 4 napon belül

30 nap a termék visszaküldésére


A vásárlók ilyet vásároltak


toplistás
Heaven Official's Blessing: Tian Guan Ci Fu (Novel) Vol. 1 Mo Xiang Tong Xiu / Puha kötésű
common.buy 7 902 Ft
toplistás
Violet Bent Backwards Over the Grass Lana Del Rey / Kemény kötésű
common.buy 7 136 Ft
toplistás
Canvas One Line a Day Chronicle Books / Határidőnapló
common.buy 5 959 Ft
toplistás
Steal Like an Artist Austin Kleon / Puha kötésű
common.buy 5 554 Ft
toplistás
Dech James Nestor / Puha kötésű
common.buy 4 457 Ft
toplistás kiárusítás
Ježiš a eséni Dolores Cannon / Puha kötésű
common.buy 5 724 Ft
toplistás
Detoxikuj život Barbora Englischová / Puha kötésű
common.buy 5 679 Ft
toplistás
Wes Anderson / Kemény kötésű
common.buy 13 531 Ft
toplistás
Monocle Book of Japan Andrew Tuck / Kemény kötésű
common.buy 23 797 Ft
toplistás
Hry, sítě, porno Michaela Slussareff / Puha kötésű
common.buy 5 288 Ft
toplistás
Tři vlny dobrovolníků a Nová Země 2. díl Dolores Cannon / Puha kötésű
common.buy 11 247 Ft
toplistás
Božská rovnice Michio Kaku / Kemény kötésű
common.buy 4 036 Ft
How to make the best coffee at home James Hoffmann / Kemény kötésű
common.buy 6 806 Ft
Carmen – Skutečný život Hany Hegerové Tomáš Padevět / Kemény kötésű
common.buy 5 584 Ft
Wes Anderson Collection Matt Zoller Seitz / Kemény kötésű
common.buy 14 518 Ft
Wes Anderson Collection: The Grand Budapest Hotel Matt Zoller Seitz / Kemény kötésű
common.buy 12 094 Ft

Wes Anderson's beloved films announce themselves through a singular aesthetic - one that seems too vivid, unique, and meticulously constructed to possibly be real. Not so - in Accidentally Wes Anderson, Wally Koval collects the world's most Anderson-like sites in all their faded grandeur and pop-pastel colours, telling the story behind each stranger than-fiction-location.

Based on the viral online phenomenon and community of the same name, Accidentally Wes Anderson celebrates the unique aesthetic that millions of Anderson fans love - capturing the symmetrical, the atypical, the unexpected, the vibrantly patterned, and distinctively coloured in arresting photographs from around the world.

Authorised by Wes Anderson himself, and appealing to the millions who love his films, this book is also for fans of Cabin Porn and Van Life - and avid travellers and aspiring adventurers of all kinds.

Információ a könyvről

Teljes megnevezés Accidentally Wes Anderson
Szerző Wally Koval
Nyelv Angol
Kötés Könyv - Kemény kötésű
Kiadás éve 2020
Oldalszám 368
EAN 9781409197393
ISBN 1409197395
Libristo kód 28215762
Súly 1238
Méretek 238 x 199 x 38
Ajándékozza oda ezt a könyvet még ma
Nagyon egyszerű
1 Tegye a kosárba könyvet, és válassza ki a kiszállítás ajándékként opciót 2 Rögtön küldjük Önnek az utalványt 3 A könyv megérkezik a megajándékozott címére

Ezt is ajánljuk


toplistás
The Little Guide to Coco Chanel Orange Hippo! / Kemény kötésű
common.buy 2 975 Ft
toplistás
The Kinfolk Home Nathan Williams / Kemény kötésű
common.buy 16 616 Ft
toplistás
Women Don't Owe You Pretty Florence Given / Kemény kötésű
common.buy 6 039 Ft
toplistás
Weapons of Math Destruction Cathy O'Neil / Puha kötésű
common.buy 5 053 Ft
toplistás
Mindful Photographer / Puha kötésű
common.buy 6 836 Ft
toplistás
The Lay of the Land Joe Greer / Kemény kötésű
common.buy 10 812 Ft
toplistás
Atlas Obscura, 2nd Edition Joshua Foer / Kemény kötésű
common.buy 13 907 Ft
toplistás
Mid-Century Modern at Home D. C. Hillier / Puha kötésű
common.buy 6 415 Ft
toplistás
Wes Anderson Collection: The French Dispatch Max Dalton / Kemény kötésű
common.buy 12 404 Ft
Cabin Porn Zach Klein / Puha kötésű
common.buy 5 053 Ft
Mid-Century Modern: Icons of Design HERE DESIGN / Kemény kötésű
common.buy 4 472 Ft
DARK TOWER GUNSLINGER OMNIBUS KING STEPHEN / Kemény kötésű
common.buy 33 933 Ft
Artist's Guide to Human Anatomy Gottfried Bammes / Puha kötésű
common.buy 8 839 Ft
Hollow City: The Graphic Novel Ransom Riggs / Kemény kötésű
common.buy 7 492 Ft
hamarosan
Ricardo Bofill Robert Klanten / Kemény kötésű
common.buy 18 599 Ft
Hygge Home / Kemény kötésű
common.buy 7 417 Ft

Belépés

Bejelentkezés a saját fiókba. Még nincs Libristo fiókja? Hozza létre most!

 
kötelező
kötelező

Nincs fiókja? Szerezze meg a Libristo fiók kedvezményeit!

A Libristo fióknak köszönhetően mindent a felügyelete alatt tarthat.

Libristo fiók létrehozása