Ingyenes szállítás a Packetával, 19 990 Ft feletti vásárlás esetén
Posta 1 795 Ft DPD 1 995 Ft PostaPont / Csomagautomata 1 690 Ft Postán 1 690 Ft GLS futár 1 590 Ft Packeta 990 Ft GLS pont 1 390 Ft

Thinking in Systems

Nyelv AngolAngol
Könyv Puha kötésű
Könyv Thinking in Systems Donella Meadows
Libristo kód: 09486975
Kiadó Chelsea Green Publishing Co, szeptember 2015
The classic book on systems thinking, with more than half a million copies sold worldwide! This is... Teljes leírás
? points 49 b toplistás toplistás
9 346 Ft -18 %
7 642 Ft
Beszállítói készleten Küldés 3-5 napon belül

30 nap a termék visszaküldésére


A vásárlók ilyet vásároltak


toplistás
Letting Go David R. Hawkins / Puha kötésű
common.buy 6 032 Ft
toplistás
The Communist Manifesto Karl Marx / Puha kötésű
common.buy 1 486 Ft
toplistás
Sapiens Yuval Noah Harari / Puha kötésű
common.buy 4 175 Ft
toplistás
Principles Ray Dalio / Kemény kötésű
common.buy 9 980 Ft
toplistás
The Phoenix Project Gene Kim / Puha kötésű
common.buy 7 830 Ft
toplistás
Team Topologies Matthew Skelton / Puha kötésű
common.buy 8 449 Ft
toplistás
Slight Edge Jeff Olson / Kemény kötésű
common.buy 6 592 Ft
toplistás
Prisoners of Geography Tim Marshall / Puha kötésű
common.buy 4 581 Ft
toplistás
Goal Eliyahu M Goldratt / Puha kötésű
common.buy 8 137 Ft
toplistás
The Dawn of Everything David Graeber / Puha kötésű
common.buy 5 369 Ft
toplistás
Zen and the Art of Motorcycle Maintenance Robert M. Pirsig / Puha kötésű
common.buy 4 611 Ft
toplistás
Accelerate Jez Humble / Puha kötésű
common.buy 7 226 Ft
toplistás
Notes on Nationalism George Orwell / Puha kötésű
common.buy 926 Ft
toplistás
Art of Strategy Avinash K Dixit / Puha kötésű
common.buy 6 280 Ft
toplistás
Cabin Porn Zach Klein / Puha kötésű
common.buy 5 215 Ft
toplistás
Team of Teams General Stanley McChrystal / Puha kötésű
common.buy 4 611 Ft

The classic book on systems thinking, with more than half a million copies sold worldwide!

This is a fabulous book. This book opened my mind and reshaped the way I think about investing. Forbes

Perfect for fans of Kate Raworth, Rutger Bregman and Daniel Kahneman!

The co-author of the international best-selling book Limits to Growth, Donella Meadows is widely regarded as a pioneer in the environmental movement and one of the world's foremost systems analysts . Her posthumously published Thinking in Systems, is a concise and crucial book offering insight for problem solving on scales ranging from the personal to the global. This essential primer brings systems thinking out of the realm of computers and equations and into the tangible world, showing readers how to develop the systems-thinking skills critical for 21st-century life.

Some of the biggest problems facing the world war, hunger, poverty, and environmental degradation are essentially system failures. They cannot be solved by fixing one piece in isolation from the others, because even seemingly minor details have enormous impact.

While readers will learn the conceptual tools and methods of systems thinking, the heart of the book is grander than methodology. Donella Meadows reminds readers to pay attention to what is important, not just what is quantifiable, to stay humble, and to stay a learner.

No matter what industry or career you re in, Thinking In Systems will bring clarity to the complicated, crowded and interdependent networks that make up the world today. Thinking in Systems helps readers avoid confusion and helplessness, the first step toward finding proactive and effective solutions.

Információ a könyvről

Teljes megnevezés Thinking in Systems
Szerző Donella Meadows
Nyelv Angol
Kötés Könyv - Puha kötésű
Kiadás éve 2015
Oldalszám 240
EAN 9781603580557
ISBN 1603580557
Libristo kód 09486975
Súly 362
Méretek 153 x 227 x 16
Ajándékozza oda ezt a könyvet még ma
Nagyon egyszerű
1 Tegye a kosárba könyvet, és válassza ki a kiszállítás ajándékként opciót 2 Rögtön küldjük Önnek az utalványt 3 A könyv megérkezik a megajándékozott címére

Ezt is ajánljuk


toplistás
Atomic Habits James Clear / Puha kötésű
common.buy 7 642 Ft
toplistás
Millionaire Master Plan Roger James Hamilton / Puha kötésű
common.buy 5 508 Ft
toplistás
Antifragile Nassim Nicholas Taleb / Puha kötésű
common.buy 5 522 Ft
toplistás
Legacy James Kerr / Puha kötésű
common.buy 6 761 Ft
toplistás
Calligrapher's Bible David Harris / Kemény kötésű
common.buy 9 316 Ft
toplistás
Steve Jobs Walter Isaacson / Kemény kötésű
common.buy 12 159 Ft
toplistás
Way Things Work Now David Macaulay / Kemény kötésű
common.buy 11 218 Ft
toplistás
Building a StoryBrand Donald Miller / Puha kötésű
common.buy 5 369 Ft
toplistás
Simulacra and Simulation Jean Baudrillard / Puha kötésű
common.buy 7 271 Ft
toplistás
Scientific Advertising Claude Hopkins / Puha kötésű
common.buy 3 313 Ft
toplistás
Mass Effect: Revelation Drew Karpyshyn / Puha kötésű
common.buy 3 110 Ft
toplistás
Less is More Jason Hickel / Puha kötésű
common.buy 4 611 Ft
Finite and Infinite Games James Carse / Puha kötésű
common.buy 6 032 Ft
Story Robert McKee / Puha kötésű
common.buy 12 283 Ft
Project to Product Mik Kersten / Puha kötésű
common.buy 8 464 Ft
Passionate Programmer Chad Fowler / Puha kötésű
common.buy 7 677 Ft

Belépés

Bejelentkezés a saját fiókba. Még nincs Libristo fiókja? Hozza létre most!

 
kötelező
kötelező

Nincs fiókja? Szerezze meg a Libristo fiók kedvezményeit!

A Libristo fióknak köszönhetően mindent a felügyelete alatt tarthat.

Libristo fiók létrehozása