Ingyenes szállítás a Packetával, 19 990 Ft feletti vásárlás esetén
Posta 1 795 Ft DPD 1 995 Ft PostaPont / Csomagautomata 1 690 Ft Postán 1 690 Ft GLS futár 1 590 Ft Packeta 990 Ft GLS pont 1 390 Ft

Legendborn

Nyelv AngolAngol
Könyv Puha kötésű
Könyv Legendborn Tracy Deonn
Libristo kód: 33118496
Kiadó Simon & Schuster, szeptember 2020
SOME LEGACIES ARE MEANT TO BE BROKEN. An explosive fantasy debut that is taking TikTok by storm. P... Teljes leírás
? points 22 b toplistás toplistás
4 235 Ft -19 %
3 399 Ft
Beszállítói készleten Küldés 4 napon belül

30 nap a termék visszaküldésére


A vásárlók ilyet vásároltak


toplistás
Powerless Roberts Lauren / Puha kötésű
common.buy 4 002 Ft
toplistás
Twisted Love Ana Huang / Puha kötésű
common.buy 4 002 Ft
toplistás
A Good Girl's Guide to Murder Holly Jackson / Puha kötésű
common.buy 3 661 Ft
toplistás
Beach Read Emily Henry / Puha kötésű
common.buy 3 696 Ft
toplistás
If He Had Been with Me Laura Nowlin / Puha kötésű
common.buy 3 696 Ft
toplistás
Icebreaker Hannah Grace / Puha kötésű
common.buy 3 696 Ft
toplistás
Shatter Me Tahereh Mafi / Puha kötésű
common.buy 3 696 Ft
toplistás
Cruel Prince (The Folk of the Air) Holly Black / Puha kötésű
common.buy 3 696 Ft
toplistás
Caraval Stephanie Garber / Puha kötésű
common.buy 3 988 Ft
toplistás
Girl in Pieces Kathleen Glasgow / Puha kötésű
common.buy 3 617 Ft
toplistás
Spanish Love Deception Elena Armas / Puha kötésű
common.buy 3 696 Ft
toplistás
The Priory of the Orange Tree Samantha Shannon / Puha kötésű
common.buy 4 730 Ft
toplistás
A Touch of Darkness Scarlett St. Clair / Puha kötésű
common.buy 3 696 Ft
toplistás
Fine Print Lauren Asher / Puha kötésű
common.buy 4 002 Ft
toplistás
Reminders of Him Colleen Hoover / Puha kötésű
common.buy 3 928 Ft
toplistás
Poppy War Rebecca Kuang / Puha kötésű
common.buy 4 002 Ft

SOME LEGACIES ARE MEANT TO BE BROKEN.

An explosive fantasy debut that is taking TikTok by storm. Perfect for fans of Cassandra Clare, Leigh Bardugo, Sarah J. Maas and Cinderella is Dead! Filled with mystery and Southern Black Girl Magic, Tracy Deonn's New York Times bestselling Legendborn offers the dark allure of City of Bones with a modern-day twist on a classic legend . . .

After her mother dies in an accident, sixteen-year-old Bree Matthews wants to escape. A residential programme for bright high-schoolers seems like the perfect opportunity - until she witnesses a magical attack her very first night on campus . . . A flying demon feeding on human energies. A secret society of so-called "Legendborn" that hunt the creatures down. A mysterious mage who calls himself a "Merlin" and who attempts - and fails - to wipe Bree's memory of everything she saw. The mage's failure unlocks Bree's own unique magic and a buried memory about her mother. Now Bree will do whatever it takes to discover the truth, even infiltrate the Legendborn. But when the Legendborn reveal themselves as the descendants of King Arthur's knights and foretell a magical war, Bree must decide how far she'll go for the truth.

Should she use her magic to take the society down - or join the fight? Winner of the Coretta Scott King - John Steptoe for New Talent Author Award, and a New York Times bestseller!

Információ a könyvről

Teljes megnevezés Legendborn
Szerző Tracy Deonn
Nyelv Angol
Kötés Könyv - Puha kötésű
Kiadás éve 2020
Oldalszám 512
EAN 9781398501874
ISBN 1398501875
Libristo kód 33118496
Súly 346
Méretek 197 x 129 x 35
Ajándékozza oda ezt a könyvet még ma
Nagyon egyszerű
1 Tegye a kosárba könyvet, és válassza ki a kiszállítás ajándékként opciót 2 Rögtön küldjük Önnek az utalványt 3 A könyv megérkezik a megajándékozott címére

Ezt is ajánljuk


toplistás
As Good As Dead Holly Jackson / Puha kötésű
common.buy 3 399 Ft
toplistás
Mistborn Trilogy Boxed Set Brandon Sanderson / Puha kötésű
common.buy 14 654 Ft
toplistás
Looking for Alaska John Green / Puha kötésű
common.buy 3 849 Ft
toplistás
The Perks of Being a Wallflower Stephen Chbosky / Puha kötésű
common.buy 3 077 Ft
toplistás
Milk and Honey Rupi Kaur / Puha kötésű
common.buy 4 853 Ft
toplistás
How the King of Elfhame Learned to Hate Stories Holly Black / Puha kötésű
common.buy 5 210 Ft
toplistás
The Unhoneymooners Christina Lauren / Puha kötésű
common.buy 5 502 Ft
toplistás
Six of Crows Leigh Bardugo / Puha kötésű
common.buy 3 988 Ft
toplistás
Crooked Kingdom Leigh Bardugo / Puha kötésű
common.buy 4 329 Ft
toplistás
Love Hypothesis Ali Hazelwood / Puha kötésű
common.buy 4 002 Ft
toplistás
King of Scars Leigh Bardugo / Puha kötésű
common.buy 4 002 Ft
toplistás
Shatter Me Tahereh Mafi / Puha kötésű
common.buy 5 071 Ft
toplistás kiárusítás
Little Black Classics Box Set / Puha kötésű
common.buy 31 406 Ft
toplistás
My Policeman Bethan Roberts / Puha kötésű
common.buy 3 696 Ft
Renegades Marissa Meyer / Puha kötésű
common.buy 4 265 Ft

Belépés

Bejelentkezés a saját fiókba. Még nincs Libristo fiókja? Hozza létre most!

 
kötelező
kötelező

Nincs fiókja? Szerezze meg a Libristo fiók kedvezményeit!

A Libristo fióknak köszönhetően mindent a felügyelete alatt tarthat.

Libristo fiók létrehozása