Ingyenes szállítás a Packetával, 19 990 Ft feletti vásárlás esetén
Posta 1 795 Ft DPD 1 995 Ft PostaPont / Csomagautomata 1 690 Ft Postán 1 690 Ft GLS futár 1 590 Ft Packeta 990 Ft GLS pont 1 390 Ft

Girl in Pieces

Nyelv AngolAngol
Könyv Puha kötésű
Könyv Girl in Pieces Kathleen Glasgow
Libristo kód: 19313846
Kiadó Random House Publishing, április 2018
Fans of Girl, Interrupted, Thirteen Reasons Why, and All the Bright Places will love the New York Ti... Teljes leírás
? points 24 b toplistás toplistás
4 610 Ft -19 %
3 699 Ft
Beszállítói készleten Küldés 4 napon belül

30 nap a termék visszaküldésére


A vásárlók ilyet vásároltak


toplistás
No Longer Human Osamu Dazai / Puha kötésű
common.buy 5 244 Ft
toplistás
It ends with us Colleen Hoover / Puha kötésű
common.buy 3 699 Ft
toplistás
Icebreaker Hannah Grace / Puha kötésű
common.buy 3 169 Ft
toplistás
Seven Husbands of Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid / Puha kötésű
common.buy 3 699 Ft
toplistás
Normal People Sally Rooney / Puha kötésű
common.buy 3 402 Ft
toplistás
Secret History Donna Tartt / Puha kötésű
common.buy 3 313 Ft
toplistás
People We Meet on Vacation Emily Henry / Puha kötésű
common.buy 3 699 Ft
toplistás
Song of Achilles Madeline Miller / Puha kötésű
common.buy 3 402 Ft
toplistás
Verity Colleen Hoover / Puha kötésű
common.buy 3 402 Ft
toplistás
Girl in Pieces Kathleen Glasgow / Puha kötésű
common.buy 3 065 Ft
toplistás
Little Life Hanya Yanagihara / Puha kötésű
common.buy 3 402 Ft
toplistás
Spanish Love Deception Elena Armas / Puha kötésű
common.buy 3 699 Ft
toplistás
Reminders of Him Colleen Hoover / Puha kötésű
common.buy 3 932 Ft
toplistás
Girl, Interrupted Susanna Kaysen / Puha kötésű
common.buy 4 160 Ft
toplistás
Milk and Honey Rupi Kaur / Puha kötésű
common.buy 4 858 Ft
toplistás
They Both Die at the End Adam Silvera / Puha kötésű
common.buy 3 699 Ft

Fans of Girl, Interrupted, Thirteen Reasons Why, and All the Bright Places will love the New York Times bestselling novel Girl in Pieces.

"A haunting, beautiful, and necessary book that will stay with you long after you've read the last page."-Nicola Yoon, #1 New York Times bestselling author of Everything, Everything Charlotte Davis is in pieces.

At seventeen she's already lost more than most people do in a lifetime. But she's learned how to forget. The broken glass washes away the sorrow until there is nothing but calm. You don't have to think about your father and the river. Your best friend, who is gone forever. Or your mother, who has nothing left to give you. Every new scar hardens Charlie's heart just a little more, yet it still hurts so much. It hurts enough to not care anymore, which is sometimes what has to happen before you can find your way back from the edge. A deeply moving portrait of a girl in a world that owes her nothing, and has taken so much, and the journey she undergoes to put herself back together. Kathleen Glasgow's debut is heartbreakingly real and unflinchingly honest. It's a story you won't be able to look away from.

"Girl, Interrupted meets Speak."-Refinery29.com

"A dark yet powerful read."-PasteMagazine.com

"One of the most affecting novels we have read."-Goop.com

"Breathtaking and beautifully written."-Bustle

"Intimate and gritty."-The Irish Times

 

Információ a könyvről

Teljes megnevezés Girl in Pieces
Nyelv Angol
Kötés Könyv - Puha kötésű
Kiadás éve 2018
Oldalszám 448
EAN 9781101934746
ISBN 1101934743
Libristo kód 19313846
Súly 356
Méretek 208 x 141 x 30
Ajándékozza oda ezt a könyvet még ma
Nagyon egyszerű
1 Tegye a kosárba könyvet, és válassza ki a kiszállítás ajándékként opciót 2 Rögtön küldjük Önnek az utalványt 3 A könyv megérkezik a megajándékozott címére

Ezt is ajánljuk


toplistás
Twisted Games Ana Huang / Puha kötésű
common.buy 4 318 Ft
toplistás
Can't Hurt Me David Goggins / Puha kötésű
common.buy 10 365 Ft
toplistás
The Subtle Art of Not Giving A F*ck Mark Manson / Puha kötésű
common.buy 5 185 Ft
toplistás
The Sweetest Oblivion Danielle Lori / Puha kötésű
common.buy 7 240 Ft
toplistás
The Song of Achilles Madeline Miller / Puha kötésű
common.buy 4 145 Ft
toplistás
Ugly Love Colleen Hoover / Puha kötésű
common.buy 3 402 Ft
toplistás
The Priory of the Orange Tree Samantha Shannon / Puha kötésű
common.buy 4 734 Ft
toplistás
The Love Hypothesis Ali Hazelwood / Puha kötésű
common.buy 3 249 Ft
toplistás
Nick and Charlie Alice Oseman / Puha kötésű
common.buy 2 956 Ft
toplistás
Women Don't Owe You Pretty Florence Given / Kemény kötésű
common.buy 5 338 Ft
toplistás
I Who Have Never Known Men Jacqueline Harpman / Puha kötésű
common.buy 4 457 Ft
toplistás
On Earth We're Briefly Gorgeous Ocean Vuong / Puha kötésű
common.buy 3 560 Ft
toplistás
Chainsaw Man, Vol. 1 Tatsuki Fujimoto / Puha kötésű
common.buy 3 664 Ft
toplistás
Once Upon a Broken Heart Stephanie Garber / Kemény kötésű
common.buy 6 730 Ft
toplistás
Loveless Alice Oseman / Puha kötésű
common.buy 3 699 Ft
toplistás
Radio Silence Alice Oseman / Puha kötésű
common.buy 3 402 Ft

Belépés

Bejelentkezés a saját fiókba. Még nincs Libristo fiókja? Hozza létre most!

 
kötelező
kötelező

Nincs fiókja? Szerezze meg a Libristo fiók kedvezményeit!

A Libristo fióknak köszönhetően mindent a felügyelete alatt tarthat.

Libristo fiók létrehozása